Odkazy

  • Apoštolská církev a její aktivityOtevřít nebo zavřít
    AC pro ženy Prostor pro setkání nad stránkami Bible, nad praktickými radami do života. Naší touhou je dozvědět se o sobě co nejvíce, vzájemně se inspirovat, modlit se a být jednoduše spolu - prostřednictvím akcí, myšlenek, komentářů.
    ACET AIDS Care Education Training. Naše poslání je vzdělávat mladé lidi v oblasti rizikového chování.
    Apoštolská církev Oficiální stránky Apoštolské církve v České republice.
    Biblická škola Kolín Global University, VOŠMT, Ezdráš. Studium teologie na středoškolské a bakalářské úrovni distanční formou.
    Dětská misie Dětská misie sdružuje křesťany z evangelických a evangelikálních církví za účelem předávání evangelia dětem, jejich vyučování a péče o duchovní růst.
    Křesťanský život Křesťanské nakladatelství a vydavatelství patřící Apoštolské církvi.
    Mládež AC Odbor mládeže Apoštolské církve v ČR. Projekty: Kristfest, Impulz, Nová generace, Sjezd mládeže, Jesus Revolution.
    Nadační fond Nehemia Cílem NF Nehemia je přinášet změnu do lidských životů, pomáhat lidem v nouzi a reagovat na mimořádné události jako jsou povodně, katastrofy či válečné konflikty.
    Projekt NOE Cílem projektu je založení nových sborů či přebudování stanice / diaspory ve funkční sbor. Projekt je přednostně zaměřen na Jižní Moravu.
    Royal Rangers Naším cílem je děti a mladé lidi získat (pro dobrou věc) – vyzbrojit (do života) – vyslat (připravené žít aktivní a plnohodnotný život). Zlaté pravidlo RR zní: „Ve všem dělám druhým to, co chci, aby oni dělali mně“.
    Teen Challenge Jsme mezinárodní křesťanská organizace, která byla založena Davidem Wilkersonem v roce 1958 v New Yorku. Naší hlavní činností a posláním je zachraňovat ztracené generace lidí, které se ocitly v zajetí různých závislostí, lží a beznaděje.
  • Užitečné odkazyOtevřít nebo zavřít
    Bible do mobilu Java aplikace pro mobilní telefon. Snadná a velmi rychlá navigace, záložky, historie, vyhledávání v Bibli podle slov, barevné motivy, možnost poslat verše jako SMS, zcela zdarma.
    Biblenet Bible online - český ekumenický překlad, Bible kralická, konkordance
    Every student Otázky o životě a o Bohu.
    Hledám Boha HledamBoha.cz se snaží srozumitelně prezentovat křesťanství prostřednictvím digitálních médií. Naším snem je, aby každý člověk v České republice měl možnost najít, poznat a sdílet dobrou zprávu o Ježíši.
    Nový život Nový život, o.p.s. je mezicírkevní křesťanské hnutí, jehož cílem je dát každému člověku v naší zemi příležitost k tomu, aby se mohl seznámit s osobou Ježíše Krista.
  • Další odkazyOtevřít nebo zavřít
    Assemblies of God Největší světová letniční denominace se sídlem v USA.
    Bůh národů Popis bude doplněn…
    Den Bible Popis bude doplněn…
    Hlas mučedníků Popis bude doplněn…
    Kázání Davida Wilkersona Popis bude doplněn…
    Křesťan dnes Popis bude doplněn…
    Moravian brothers Popis bude doplněn…
    Rádio 7 Popis bude doplněn…
    TV 7 Popis bude doplněn…
    Ty jsi důvod Stránky věnované písničkám ze zpěvníku Ty jsi důvod I a II. Najdete tu audio a video ukázky chval.

 

Informace zpracovány s použitím stránek Apoštolské církve.