Odkazy

 • Apoštolská církev a její aktivityOtevřít nebo zavřít
  AC pro ženy Prostor pro setkání nad stránkami Bible, nad praktickými radami do života. Naší touhou je dozvědět se o sobě co nejvíce, vzájemně se inspirovat, modlit se a být jednoduše spolu - prostřednictvím akcí, myšlenek, komentářů.
  ACET AIDS Care Education Training. Naše poslání je vzdělávat mladé lidi v oblasti rizikového chování.
  Apoštolská církev Oficiální stránky Apoštolské církve v České republice.
  Biblická škola Kolín Global University, VOŠMT, Ezdráš. Studium teologie na středoškolské a bakalářské úrovni distanční formou.
  Dětská misie Dětská misie sdružuje křesťany z evangelických a evangelikálních církví za účelem předávání evangelia dětem, jejich vyučování a péče o duchovní růst.
  Křesťanský život Křesťanské nakladatelství a vydavatelství patřící Apoštolské církvi.
  Mládež AC Odbor mládeže Apoštolské církve v ČR. Projekty: Kristfest, Impulz, Nová generace, Sjezd mládeže, Jesus Revolution.
  Nadační fond Nehemia Cílem NF Nehemia je přinášet změnu do lidských životů, pomáhat lidem v nouzi a reagovat na mimořádné události jako jsou povodně, katastrofy či válečné konflikty.
  Projekt NOE Cílem projektu je založení nových sborů či přebudování stanice / diaspory ve funkční sbor. Projekt je přednostně zaměřen na Jižní Moravu.
  Royal Rangers Naším cílem je děti a mladé lidi získat (pro dobrou věc) – vyzbrojit (do života) – vyslat (připravené žít aktivní a plnohodnotný život). Zlaté pravidlo RR zní: „Ve všem dělám druhým to, co chci, aby oni dělali mně“.
  Royal Rangers - 44. PH 44. přední hlídka (Velké Meziříčí) - aktuální aktivity, fotogalerie, informace o pravidelných schůzkách.
  Teen Challenge Jsme mezinárodní křesťanská organizace, která byla založena Davidem Wilkersonem v roce 1958 v New Yorku. Naší hlavní činností a posláním je zachraňovat ztracené generace lidí, které se ocitly v zajetí různých závislostí, lží a beznaděje.
 • Užitečné odkazyOtevřít nebo zavřít
  Bible do mobilu Java aplikace pro mobilní telefon. Snadná a velmi rychlá navigace, záložky, historie, vyhledávání v Bibli podle slov, barevné motivy, možnost poslat verše jako SMS, zcela zdarma.
  Biblenet Bible online - český ekumenický překlad, Bible kralická, konkordance
  BibleProject Pomáháme lidem poznávat Bibli jako jeden ucelený příběh, který vede k Ježíši.
  Every student Otázky o životě a o Bohu.
  Hledám Boha HledamBoha.cz se snaží srozumitelně prezentovat křesťanství prostřednictvím digitálních médií. Naším snem je, aby každý člověk v České republice měl možnost najít, poznat a sdílet dobrou zprávu o Ježíši.
  Nový život Nový život, o.p.s. je mezicírkevní křesťanské hnutí, jehož cílem je dát každému člověku v naší zemi příležitost k tomu, aby se mohl seznámit s osobou Ježíše Krista.
 • Další odkazyOtevřít nebo zavřít
  Assemblies of God Největší světová letniční denominace se sídlem v USA.
  Bůh národů Stránky o misii v tuzemsku i zahraničí.
  Hlas mučedníků Spolek pro pomoc pronásledované církvi, elektronický bulletin zdarma.
  Kázání Davida Wilkersona Psaná kázání Davida Wilkersona v češtině.
  Křesťan dnes Křesťanské internetové noviny.
  Moravian brothers Stránky se zaměřením na národní identitu (David a Lenka Rafaelovi).
  Rádio 7 TWR - mezinárodní křesťanská rozhlasová misie.
  TV 7 Křesťanská internetová televize.
  Ty jsi důvod Stránky věnované písničkám ze zpěvníku Ty jsi důvod I a II. Najdete tu audio a video ukázky chval.

 

Informace zpracovány s použitím stránek Apoštolské církve.